Το πλήρες πρόγραμμα της Football League 2017-2018

| 05.10.2017

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της Football League για την αγωνιστική περίοδο 2017-18. Το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής

1η αγωνιστική (22/10) & 18η (18/2)
Χανιά-Κισσαμικός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Εργοτέλης – Καλλιθεα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή – ΑΟ Τρίκαλα
Βέροια – Απόλλων Καλαμαριάς
Άρης Αιγινιακός
Σπάρτη – Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)
Εργοτέλης – Χανιά-Κισσαμικός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας – Βέροια
ΑΟ Τρίκαλα – Άρης
Απόλλων Καλαμαριάς – Σπάρτη
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)
Χανιά-Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή – Εργοτέλης
Βέροια – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – ΑΟ Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
ΟΦΗ – Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος
Άρης – Καλλιθέα

4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)
Παναχαϊκή – Χανιά-Κισσαικός
Αχαρναϊκός – Βέροια
Εργοτέλης – Άρης
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Σπάρτη
Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)
Χανιά-Κισσαμικός – Βέροια
Άρης – Παναχαϊκή
Σπάρτη – Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
ΟΦΗ – Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος – ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)
Άρης – Χανιά-Κισσαμικός
Βέροια – Σπάρτη
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης – ΟΦΗ
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα – Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)
Χανιά-Κισσαμικός – Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός – Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)
Δόξα Δράμας – Χανιά-Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
Α.Ε. Καραϊσκάκης – ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)
Χανιά – Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)
ΟΦΗ – Χανιά-Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
Βέροια – ΑΟ Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική (7/1) – 28η αγωνιστική (22/4)
Χανιά-Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς – ΔόξαΔράμας
ΑΟ Τρίκαλα – Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)
Παναιγιάλειος – Χανιά-Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός – ΑΟ Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαική

13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)
Χανιά-Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βεροια

14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)
Απόλλων Καλαμαριάς – Χανιά-Κισσαμικός
Αιγινιακός –ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)
Χανιά-Κισσαμικός – ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
Καλλιθέα – Αιγινιακός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – Σπάρτη