ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός 2-1

| 29 Απριλίου 2018

Τη νίκη με σκορ 2-1 πέτυχε ο ΑΟ Τρίκαλα κόντρα στον Πανσερραϊκό για την 29η αγωνιστική της Football League. Τα τέρματα για τον ΑΟ Τρίκαλα πέτυχαν ο Πάνος στο 11ο λεπτό με κεφαλιά και ο Βέρτζος στο 92ο λεπτό με γυριστό σουτ. Το μοναδικό γκολ για τους φιλοξενούμενους σημείωσε με σουτ στο 15ο λεπτό ο Πόζογλου.

ΑΟΤ (Γράφας): Γιδόπουλος, Γκόλιας, Μυρσινιάς (46’ Κοτσώνης), Μάκος, Βέρτζος, Πάνος, Τσιάρας (83’ Μιλιοσάβλιεφ), Τόμιτς, Τσίπρας, Σαχινίδης, Κατσαντώνης (53’ Γιαννιτσάνης)
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Στοΐλας): Αντμαν, Στέβιτς, Μακούσης, Τσελεπίδης, Τσαμούρης, Ναζίμ, Αναστασόπουλος, Δούμτσιος, Πόζογλου (90+1’ Πέτρου), Γιαξής, Ενομό

Ενημερώσου άμεσα για τον επόμενο αγώνα της ομάδας μας!

Αν επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις μέσω sms ή email για τους επόμενους αγώνες συμπληρώστε τα αντίστοιχα πεδία