Πρωτάθλημα Νέων: Πανσερραϊκός-ΑΟΤ 1-1

| 19 Μαρτίου 2016

Ισόπαλη με σκορ 1-1 αναδείχτηκε η ομάδα Νέων του ΑΟΤ με την αντίχτοιχη του Πανσερραϊκού. Το μεσημέρι του Σαββάτου οι Τρικαλινοί αντιμετώπισαν στο γήπεδο της Ομόνοιας τα «λιοντάρια» ολοκληρώνοντας το δεύτερο ημίχρονο του μεταξύ τους αγώνα για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος  Νέων Football League OΠΑΠ που είχε διακοπεί στο 46΄εξαιτίας έντονης βροχόπτωσης.

Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι στο 48′ , αλλά η ομάδα του Γιάννη Καλιτζάκη ισοφάρισε τρία λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 51′ με γκολ του Καρρίκι.

Συνθέσεις:

Πανσερραϊκός: Κασσίμης, Μακούσης, Γενιτζελης, Θεοδωρίδης, Παυλίδης Τζιούφας, Γρατζάκης, Ουζονίδης, Τσομαχασβίλι, Μαγούδης, Βερνάρδος

ΑΟΤ: Βουτσελάς (20′ Μανωλικίδης) Καρρίκι, Πλακοπίτας (25′ Κοτσιλιάνος), Χριστοδουλόπουλος, Παπουτσάκης, Τσαβαλάς, Φιλιμέγκας, Τσαρτόλιας, Παρθένης, Κατσαντώνης , Τοπτίδης.

Ενημερώσου άμεσα για τον επόμενο αγώνα της ομάδας μας!

Αν επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις μέσω sms ή email για τους επόμενους αγώνες συμπληρώστε τα αντίστοιχα πεδία