Το πρόγραμμα από την 22η έως και την 26η αγωνιστική της Stoiximan.gr Football League

Την Τετάρτη 22 Μαρτίου θα αντιμετωπίσει ο ΑΟ Τρίκαλα την Λαμία για την 22η αγωνιστική, ενώ την Κυριακή 26 Μαρτίου τον Άρη και τα δυο παιχνίδια θα έχουν καλυφθούν τηλεοπτικά. Αναλυτικά τα παιχνίδια για τις επόμενες 4 αγωνιστικές της Φούτμπολ Λιγκ.
H 22η αγωνιστική
Τετάρτη 22 Μαρτίου
Σπάρτη – Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Άρης – Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα – Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΑΟ Χανιά – ΟΦΗ (16:00)
Πανθρακικός – Καλλονή ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πέμπτη 23 Μαρτίου
Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
Η 23η αγωνιστική
Σάββατο 25 Μαρτίου
Λαμία – ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή 26 Μαρτίου
Απόλλων Σμύρνης – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης)
Τρίκαλα – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Η 24η αγωνιστική
Σάββατο 1 Απριλίου
Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 2 Απριλίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Χανιά – Άρης (15:00 ΕΡΤ3)
Αιγινιακός – Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα – Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Πανθρακικός – Τρίκαλα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Η 25η αγωνιστική
Σάββατο 8 Απριλίου
ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 9 Απριλίου
Λαμία – Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Τρίκαλα – Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Η 26η αγωνιστική
Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου
Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός – Καλλονή
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας – Λαμία
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Άρης
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Σχολιάστε