Παιχνίδια και στις 21 Δεκεμβρίου στην Football League

0050013292_135fffcb440ce6885916b9e1e9d2479d_16828

Μετά την πρόσφατη διακοπή υπήρξε αλλαγή στο πρόγραμμα της Football League, έτσι στις 21 Δεκεμβρίου θα υπάρξει αγωνιστική δράση για τον ΑΟ Τρίκαλα και τις υπόλοιπες ομάδες.
Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 6η έως και την 9η αγωνιστική:
Η 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αιγινιακός – Απόλλων (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σπάρτη – Καλλονή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης – Τρίκαλα (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανιά – Λαμία (15:00)
Η 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός – Αιγινιακός (15:00)
Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Απόλλων – Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Λαμία – Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – ΑΟ Χανιά (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Η 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου
Κισσαμικός – Απόλλων (15:00)
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός – Καλλονή (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα – Άρης (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός – ΑΟ Χανιά (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Η 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 8 Ιανουαρίου
Απόλλων – Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ – Πανσερραϊκός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Λαμία – Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – Παναιγιάλειος (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά – Σπάρτη (15:00)
Πανθρακικός – Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

Σχολιάστε